30 березня 2023 року в Нововолинському ліцеї №4 імені Т.Г.Шевченка відбулося підсумкове засідання атестаційної комісії І рівня.

Атестація у 2022/2023 навчальному році проходила відповідно до Типового положення про атестацію педагогічних працівників, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 06.10.2010 №930 (зі змінами).

Педагоги, які атестувалися, представили результати своєї педагогічної діяльності протягом 5-ти років у вигляді презентацій свого педагогічного досвіду.

На засіданні розглядалися напрацювання 6 педагогічних працівників, які в міжатестаційний період демонстрували свою педагогічну майстерність колегам на відкритих заняттях і заходах, брали участь в обговоренні актуальних освітянських проблем на засіданнях методичних об’єднань, підвищували свій фаховий рівень шляхом проходження курсів підвищення кваліфікації, публікували у фахових виданнях результати власних методичних розробок.

Голова атестаційної комісії Інна ВИХОР наголосила на тому, що метою атестації є стимулювання цілеспрямованого безперервного підвищення рівня професійної компетентності педагогічних працівників, росту їх професійної майстерності, розвитку творчої ініціативи, забезпечення ефективності та якості освітнього процесу в закладі.

За результатами діяльності педагогічних працівників атестаційна комісія ухвалила рішення про відповідність займаним посадам та порушення клопотання перед атестаційною комісією вищого рівня про відповідність раніше присвоєним кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «учитель-методист» (Романюк Тамарі Іванівні, Панасюк Наталії Миколаївні), відповідність раніше присвоєним кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «старший учитель» (Пригарській Наталії Анатоліївні), про присвоєння кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» (Ковальському Вадиму Віталійовичу), присвоєння кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічного звання «старший учитель» (Ференц Ларисі Вікторівні,Огерук Ірині Богданівні).

Успішно проведена організаційна та методична робота атестаційної комісії забезпечила належний рівень атестації педагогів відповідно до Типового положення. Атестація педагогічних працівників базувалася на принципах демократичності, системності, послідовності, колегіальності, доступності та гласності.

Голова атестаційної комісії привітала педагогів з успішною атестацією та подякувала за плідну й результативну роботу.

Ковальський В.В. (посилання)

Огерук І.Б. (посилання)

Ференц Л.В. (посилання)

Панасюк Н.М. (посилання)

Пригарська Н.А. (посилання)

Романюк Т.І. (посилання)

/Files/images/2023/atestatsya/1.jpg

/Files/images/2023/atestatsya/2.jpg

/Files/images/2023/atestatsya/3.jpg

/Files/images/2023/atestatsya/4.jpg

/Files/images/2023/atestatsya/5.jpg

/Files/images/2023/atestatsya/6.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 75

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Дата останньої зміни 23 Травня 2023

Фотогалерея