• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Учні нашої школи вітають усіх матерів. Діти підготували подарунки зроблені власними руками. Ми від усієї душі вітаємо дорогих мам з їх святом. Хай світлом і добром відгукуються в душах дітей ваші нескінченні турботи, терпіння, любов і відданість.

Учні нашої школи вітають усіх матерів. Діти підготували подарунки зроблені власними руками. Ми від усієї душі вітаємо дорогих мам з їх святом. Хай світлом і добром відгукуються в душах дітей ваші нескінченні турботи, терпіння, любов і відданість.

2017-05-12

Безумовно, День матері - це одне з самих зворушливих свят, тому що кожен з нас з дитинства і до своїх останніх днів несе в своїй душі єдиний і неповторний образ - образ своєї мами, яка все зрозуміє, простить, завжди пожаліє і буде самовіддано любити незважаючи ні на що.

Щастя й краса материнства в усі століття оспівувалися кращими художниками і поетами. І невипадково - від того, наскільки шанована в державі жінка, яка виховує дітей, можна визначити ступінь культури й благополуччя суспільства. Щасливі діти ростуть в дружній родині й під опікою щасливої матері.

/Files/images/2017_rk/RgqmM-xGKqo.jpg

/Files/images/2017_rk/vdktit_uroki/Zt0Fpdizn2s.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 24

Коментарi