• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Про переведення учнів 1-8, 10 класів до наступних.

Про переведення учнів 1-8, 10 класів до наступних.

2018-05-25

НОВОВОЛИНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-Ш СТУПЕНІВ № 4 ІМЕНІ Т.Г. ШЕВЧЕНКА НОВОВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Н А К А З

25.05.2018 р. м. Нововолинськ № 16 У

Про переведення учнів 1-8, 10 класів до наступних

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 14.07.2015 року № 762 «Про затвердження Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу», зареєстрованого у Міністерстві юстиції 30 липня 2015 року № 924/27369 учні 1-8,10 класів, незалежно від рівня навчальних досягнень, на підставі річного оцінювання переводяться до наступних класів (рішення спільного засідання педагогічної ради та ради школи, протокол № 6 від 23.05.2018 року)

НАКАЗУЮ:

1. Перевести учнів до наступних класів:

1.1.Із 1-А класу в 2-А клас

1.Афанасьєвого Миколу Миколайовича 2. Бідуна Максима Руслановича 3. Волинець Андрія Юрійовича 4. Воробій Софію Андріївну 5. Давидюк Дарину Сергіївну 6. Демчука Дмитра Миколайовича 7. Живко Софію Андріївну 8. Забавку Артема Сергійовича 9. Захаруня Ярослава Ігоровича 10. Кихтюк Катерину Олегівну 11. Кім Поліну Станіславівну 12. Кривицьку Тетяну Олександрівну 13. Лукашука Миколу Андрійовича 14. Лютого Юрія Сергійовича 15. Матіюка Артема Юрійовича 16. Мирежка Артема Вячеславовича 17. Нетесова Азарія Павловича 18. Осінкіна Яна Олеговича 19. Осьмака Авеніра Андрійовича 20. Пилипчука Марка Васильовича 21. Поповича Матвія Андрійовича 22. Потурая Михайла Миколайовича 23. Пуклю Андрія Сергійовича 24. Решетило Софію Миколаївну 25. Савчук Анну Петрівну 26. Стеньчука Артема Дмитровича 27. Тимовську Юлію Василівну 28. Хавіну Юлію Сергіївну 29. Шамчука Артема Андрійовича 1.2.З 1-Б класу в 2-Б клас 1. Андросову Олександру Сергіївну 2. Бадрана Ахмад-Каріма Хасановича 3. Баб’юка Максима Володимировича 4. Власюка Богдана Андрійовича 5. Войтовича Владислава Володимировича 6. Гаврилюка Матвія Юрійовича 7. Грабарчука Давида Миколайовича 8. Голуба Кирила Юрійовича 9. Дружука Назара Ігоровича 10. Зубчик Мар’яну Леонідівну 11. Жилаву Анастасію Ігорівну 12. Коламаша Максима Олександровича 13. Касянчук Анну Олександрівну (заміна свідоцтва про народження, серія 1-ЕГ № 257290, від 13.06.2017 р.) 14. Кусика Андрія Олексійовича 15. Левчука Дмитра Володимировича 16. Лещук Вікторію Віталіївну 17. Лук’яненка Микиту Кобаєвича 18. Мельниченка Данила Олеговича 19. Панько Анастасію Олексіївну 20. Савончука Олександра Сергійовича 21. Сегета Максима Володимировича 22. Столярук Анастасію Сергіївну 23. Ткаченка Романа Олександровича 24. Цейка Владислава Едуардовича 25. Шпак Сабіну Володимирівну 1.3. З 2-А класу в 3-А клас 1.Андзилевича Дмитра Сергійовича 2. Артишука Давида Петровича 3. Байкевича Андрія Руслановича 4. Баюна Іллю Павловича 5. Божика Андрія Дмитровича 6. Болдирєву Анну Олександрівну 7. Васильцову Кароліну Вікторівну 8. Грянка Максима Сергійовича 9. Децика Андрія Павловича 10. Живчука Олександра Андрійовича 11. Журавля Станіслава Олександровича 12. Зубкович Дарину Романівну 13. Косова Дмитра Андрійовича 14. Кравчука Станіслава Віталійовича 15. Лещук Софію Віталіївну 16. Магдюк Єлизавету Дмитрівну 17. Михнюк Софію Володимирівну 18. Новікова Кіріла Володимировича 19. Пархоменко Анастасію Миколаївну 20. Петрука Владислава Михайловича 21. Пилипчук Надію Анатоліївну 22. Поліщук Каріну Кирилівну 23. Потапова Дмитра Олександровича 24. Пустовіта Даніеля Едуардовича 25. Сегет Оксану Володимирівну 26. Сидоришину Діану Федорівну 27. Токарську Богдану Ігорівну 28. Філоненка Дмитра Сергійовича 29. Щура Назара Андрійовича 1.4. З 2-Б класу в 3-Б клас 1. Борис Анну Анатоліївну 2. Борис Стеллу Романівну 3. Грабовського Андрія Олександровича 4. Дудіка Тимура Олександровича 5. Дячук Вероніку Валентинівну 6. Жигалюка Олексія Павловича 7. Захарунь Софію Ігорівну 8. Зушман Вікторію Олегівну 9. Калахана Богдана Олеговича 10. Карпюка Арманда Вячеславовича 11. Карпюка Назара Андрійовича 12. Кліцук Матвія Юрійовича 13. Ковальчука Максиміліана Віталійовича 14. Ковтонюка Артема Андрійовича 15. Корнійчук Софію Вадимівну 16. Крамарчука Станіслава Юрійовича 17. Лаврентій Анну Вікторівну 18. Лебедь Каріну Юріївну 19. Лебідь Ірину Василівну 20. Медведчук Марію Максимівну 21. Ногаль Каріну Дмитрівну 22. Олещука Максима Андрійовича 23. Пазуху Давида Олеговича 24. Поліщук Аліну Тарасівну 25. Савчука Дениса Сергійовича 26. Сватуся Микиту Олександровича 27. Ситніка Артемія Павловича 28. Чабана Арсена Андрійовича 29. Шарлай Анну Тарасівну 30. Шолох Тетяну Вікторівну 31. Мельник Дар’ю Віталіївну 1.5. З 3-А класу в 4-А клас 1. Андросова Богдана Сергійовича 2. Антощука Олександра Андрійовича 3. Бондарчука Остапа Івановича 4. Біличук Анастасію Олегівну 5. Вакулу Станіслава Андрійовича 6. Васинюка Романа Сергійовича 7. Власюк Софію Володимирівну 8. Галушку Дмитра Івановича 9. Деркача Дениса Анатолійовича 10. Коваль Вероніку Олександрівну 11. Ковальчук Діану Миколаївну 12. Климосюка Володимира Валерійовича 13. Крищука Миколу Костянтиновича 14. Мірчука Максима Віталійовича 15. Панасюк Дарину Богданівну 16. Пархоменко Антоніну Миколаївну 17. Веліханову Богдану Олексіївну 18. Піжук Олександру Олександрівну 19. Приступу Ірину Олександрівну 20. Ревуцького Богдана Антоновича 21. Самчук Валентину Анатоліївну 22. Ткачука Артема Сергійовича 23. Тригуба Миколу Юрійовича 24. Швед Кіру Анатоліївну 25. Данількевича Олександра Андрійовича 26. Чиж Анну Віталіївну 27. Маржана Всеволода Андрійовича 1.6. З 3-Б класу в 4-Б клас 1. Авдєєнко Вікторію Олександрівну 2. Андрусик Анастасію Василівну 3. Воробія Ореста Андрійовича 4. Гах Віталіну Володимирівну 5. Голінську Валерію Андріївну 6. Грицюк Яну Андріївну 7. Давидюк Катерину Вікторівну 8. Дмитришина Давида Володимировича 9. Дубась Тетяну Андріївну 10. Захарчук Віру Петрівну 11. Захарчук Єлизавету Петрівну 12. Коваль Маргариту Сергіївну 13. Ковальчука Дмитра Сергійовича 14. Ковальчук Софію Олександрівну 15. Кондратюка Максима Олександровича 16. Кухарука Арсена Олександровича 17. Кушнерук Анатолія Павловича 18. Лукашук Милану Олегівну 19. Мирежка Максима Вячеславовича 20. Осьмак Ельвіру Андріївну 21. Петрович Єлизавету Станіславівну 22. Петройчука Назара Леонідовича 23. Пилипчука Яна Васильовича 24. Підгайного Романа Андрійовича 25. Риковського Владислава Олеговича 26. Романюка Михайла Анатолійовича 27. Чепего Анну Анатоліївну 28. Чирибу Анну Дмитрівну 29. Шведас Софію Вікторівну 30. Шимонюка Володимира Захаровича 31. Ющик Софію Андріївну 1.7. З 4-А класу в 5-А клас 1. Андрощук Каріну Олегівну 2. Борисюк Камілу Олександрівну 3. Вавера Павла Сергійовича 4. Волянюка Олександра Андрійовича 5. Воропаєва Артура Андрійовича 6. Врубель Амелію Маріушівну 7. Діброву Ярослава Сергійовича 8. Драгана Володимира Сергійовича 9. Дружука Артема Ігоровича 10. Зборівську Камілу Русланівну 11. Іванчука Михайла Анатолійовича 12. Кихтюка Максима Олеговича 13. Кіщука Олександра Олександровича 14. Колач Даніелу Ігорівну 15. Веліханову Катерину Олексіївну 16. Музичука Максима Юрійовича 17. Нетесову Естер Павлівну 18. Сарай Анну Сергіївну 19. Панасюк Христину Адамівну 20. Торчила Дмитра Володимировича 21. Трофимука Максима Руслановича 22. Костюка Дмитра Олександровича 23. Конашука Іллю Андрійовича 1.8. З 4-Б класу в 5-Б клас 1. Богуш Анастасію Василівну 2. Василюка Андрія Романовича 3. Василюка Ігора Романовича 4. Губерука Руслана Володимировича 5. Дубинчука Максима Васильовича 6. ЗабавкуДарину Сергіївну 7. Квасного Дмитра-Олександра Антоновича 8. Клочок Анну-Марію Максимівну 9. Кістинюка Яна Сергійовича 10. Комарницького Артема Олеговича 11. Костик Юлію Василівну 12. Котюк Катерину Вікторівну 13. Кронберга Романа Ігоровича 14. Кузьмич Вікторію Русланівну 15. Лавренюка Тараса Андрійовича 16. Масюк Діану Анатоліївну 17. Новікова Гліба Володимировича 18. Оліферука Дениса Сергійовича 19. Оздимаху Артура Юрійовича 20. Перча Максима Олександровича 21. Сохацького Іллю Сергійовича 22. Хавіна Богдана Сергійовича 23. Чорного Михайла Вадимовича 24. Шолох Дарину Вікторівну 25. Шайхутдінову Єлизавету Андріївну 26. Ягнич Діану Ігорівну 27. Ткаченка Владислава Олександровича 28. Кужеля Дарія Максимовича 1.9. З 5-А класу в 6-А клас 1. Бойко Яну Сергіївну 2. Бутиніна Максима Михайловича 3. Бутмерчук Надію Юріївну 4. Висоцького Владислава Вікторовича 5. Гашинську Дарію Романівну 6. Дмитришина Даниїла Володимировича 7. Захарунь Анастасію Ігорівну 8. Колеснікова Олега Олеговича 9. Комарницького Дениса Олеговича 10. Кривицьку Анастасію Олександрівну 11. Лісковця Максима Дмитровича 12. Лукашук Оксану Андріївну 13. Люту Олену Сергіївну 14. Пашка Назарія Романовича 15. Пуклю Олександра Олександровича 16. Савчук Анну Сергіївну 17. Сех Вікторію Юріївну 18. Слюсарук Софію Дмитрівну 19. Сидоришина Романа Федоровича 20. Тіскова Станіслава Олександровича 21. Філоненко Миколу Сергійовича 22. Швед Максима Анатолійовича 23. Шевченок Лілію Олегівну 24. Світящук Анастасію Володимирівну 25. Чиж Каріну Віталіївну 26. Кудриль Катерину Святославівну 1.10. З 5-Б класу в 6-Б клас 1. Баюн Валерію Павлівну 2. Волянюка Романа Андрійовича 3. Глінченко Аліну Олександрівну 4. Голуб Єву Юріївну 5. Гузюка Михайла Івановича 6. Гунька Артема Сергійовича 7. Дубову Валерію Віталіївну 8. Касьяна Владислава Андрійовича 9. Конопського Дмитра Сергійовича 10. Лимар Аріну Миколаївну 11. Макарчук Єлизавету Назарівну 12. Магось Юлію Олександрівну 13. Пилипчука Владислава Анатолійовича 14. Приступу Вадима Олександровича 15. Радіона Олександра Олександровича 16. Ремезовського Бориса Олександровича 17. Романюка Андрія Андрійовича 18. Ромасюка Миколу Денисовича 19. Самчук Дарію Андріївну 20. Тимощука Романа Юрійовича 21. Тимощук Тіну Юріївну 22. Флісюк Ангеліну Сергіївну 23. Чабан Оксану Ігорівну 24. Шумік Дарину Сергіївну 25. Божка Ярослава Сергійовича 1.11. З 6-А класу в 7-А клас 1. Бобрик Ольгу Андріївну 2. Булаву Івана Вікторовича 3. Бадрана Мухамеда-Руслана 4. Бориса Кирила Романовича 5. Багдасарян Крістіну Говіківну 6. Здрок Анастасію Олександрівну 7. Зуб Марту Олександрівну 8. Зуба Данила Олександровича 9. Ільченко Марту Миколаївну 10. Іщук Каріну Володимирівну 11. Кисіля Іллю Васильовича 12. Кондратюк Анну Олександрівну 13. Костюк Дарину Андріївну 14. Ковтунця Давида Олександровича 15. Ногаля Едуарда Володимировича 16. Пуклю Вікторію Сергіївну 17. Савончука Максима Сергійовича 18. Сардак Богдану Олексіївну 19. Смалюка Гліба Валерійовича 20. Сусь Вікторію Ігорівну 21. Чирибу Назара Дмитровича 22. Шимчука Владислава Віталійовича 1.12. З 6-Б класу в 7-Б клас 1. Антощука Ярослава Андрійовича 2. Волянюк Аллу Андріївну 3. Волинця Сергія Юрійовича 4. Вихора Сергія Михайловича 5. Гутовську Юлію Ярославівну 6. Злотка Владислава Олександровича 7. Кужеля Веніаміна Максимовича 8. Кушнерук Ірину Павлівну 9. Кушніра Антона Вікторовича 10. Кусик Аліну Олексіївну 11. Лебідь Катерину Василівну 12. Музику Андрія Тарасовича 13. Назарука Іллю Сергійовича 14. Новіцького Богдана Миколайовича 15. Панасюка Антона Ярославовича 16. Панька Сергія Олексійовича 17. Панька Назара Олексійовича 18. Піковця Андрія Володимировича 19. Сватуся Максима Олександровича 20. Скібіцьку Каріну Олександрівну 21. Ужвій Єлизавету Ігорівну 22. Франчук Софію Віталіївну 23. Фоміна Максима Костянтиновича 24. Харчука Владислава Анатолійовича 25. Шарко Юлію Вадимівну 26. Швеця Івана Васильовича 27. Шишко Аріну Дмитрівну 1.13. З 7 класу в 8 клас 1. Афанасьєва Михайла Івановича 2. Біличук Вікторію Олегівну 3. Бобрика Артема Андрійовича 4. Борисюка Олександра Олександровича 5. Ващук Яну Олегівну 6. Ворону Давида Віталійовича 7. Вовчука Владислава Михайловича 8. Власюка Назара Андрійовича 9. Гайковського Романа Олександровича 10. Гроховчука Юрія Андрійовича 11. Занюк Софію Олегівну 12. Занчука Сергія Сергійовича 13. Ільчука Владислава Володимировича 14. Іванчук Анастасію Анатоліївну 15. Корсун Анастасію Вікторівну 16. Купрача Олега Олександровича 17. Коваля Дмитра Олександровича 18. Кушнерук Наталію Павлівну 19. Луй Кароліну Володимирівну 20. Люту Наталію Сергіївну 21. Пархоменка Віталія Миколайовича 22. Поліщук Каріну Тарасівну 23. Прокопюк Діану Русланівну 24. Ребця Володимира Олеговича 25. Савчук Ілону Андріївну 26. Сіліч Мартіну Сергіївну 27. Холод Ангеліну Миколаївну 28. Франчук Анастасію Віталіївну 29. Чабан Анастасію Ігорівну 30. Чабана Данила Андрійовича 31. Чупахіну Вікторію Вікторівну 32. Штуня Іллю Сергійовича 33. Шуміка Максима Сергійовича 1.13. З 8-А класу в 9-А клас 1. Байдецького Дениса Миколайовича 2. Гаврилюк Софію Юріївну 3. Гаєвського Дмитра Володимировича 4. Гах Софію Ігорівну 5. Дишка Олександра Миколайовича 6. Захарчука Назарія Олександровича 7. Максюк Дарину Петрівну 8. Мірчука Дмитра Віталійовича 9. Нетесова Даниїла Павловича 10. Никитюк Тетяну Романівну 11. Панфілова Андрія Сергійовича 12. Приступу Сергія Ярославовича 13. Піковець Каріну Володимирівну 14. Сарая Дмитра Сергійовича 15. Сватка Владислава Вадимовича 16. Сервачинського Дениса Віталійовича 17. Сех Юлію Юріївну 18. Степанця Марка Сергійовича 19. Томчук Аліну Юріївну 20. Фіц Аліну Олександрівну 21. Шведаса Владислава Вікторовича 22. Гаврилюк Анну Ігорівну 23. Бідову Дар’ю Олександрівну 1.14. З 8-Б класу в 9-Б клас 1. Вараву Анастасію Павлівну 2. Войтович Сніжану Ростиславівну 3. Голінську Каріну Андріївну 4. Гутовського Сергія Ярославовича 5. Ковальчука Миколу Олександровича 6. Кондратюк Даяну Олександрівну 7. Іванчук Ангеліну Олександрівну 8. Лукашука Максима Андрійовича 9. Пастушка Максима Ігоровича 10. Петровича Максима Олеговича 11. Піжук Данну Олександрівну 12. Приказюка Максима Олеговича 13. Сарай Уляну Сергіївну 14. Скавинську Агнету Дмитрівну 15. Федорчук Олександру Олександрівну 16. Холода Андрія Миколайовича 17. Шимчука Павла Миколайовича 18. Шишко Зінаїду Валеріївну 1.15. З 10 класу в 11 клас 1. Біличука Андрія Святославовича 2. Боровика Віталія Володимировича 3. Бутмерчука Максима Юрійовича 4. Войтовича Владислава Ростиславовича 5. Вульчина Богдана Валерійовича 6. Гальчика Данила Сергійовича 7. Дубанську Владиславу Віталіївну 8. Думіча Олександра Тарасовича 9. Ємельянова Нікіту Станіславовича 10. Занфірова Романа Романовича 11. Конопського Богдана Сергійовича 12. Корнейчука Івана Миколайовича 13. Косова Іллю Андрійовича 14. Крак Яну Ігорівну 15. Лещук Анастасію Анатоліївну 16. Матвійчук Олександру Олександрівну 17. Назарук Анастасію Сергіївну 18. Обітоцького Андрія Олеговича 19. Парафін Анну Сергіївну 20. Потурая Юліана Миколайовича 21. Прядун Марію Ігорівну 22. Смуся Андрія Олександровича 23. Собчук Юлію Євгеніївну 24. Тарасюка Дмитра Ігоровича 25. Тимовського Михайла Володимировича 26. Фрібуса Олександра Миколайовича 27. Холеву Дану Олександрівну 28. Шайхутдінова Олега Андрійовича 29. Штунь Марію Сергіївну 30. Аворніка Олександра Івановича 31. Маржан Софію Андріївну 2. Залишити для продовження навчання у 1-му класі Ятчука Дмитра Олександровича (за згодою матері, заява Ятчук О.С. від 23.05.2018 року). Зарахувати учнем 1-А класу. 3. Відповідно до Положення про похвальний лист «За високі досягнення у навчанні», затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 17.03.2018 року № 187 нагороджуються похвальним листом «За високі досягнення у навчанні» 58 учнів школи 2-А клас Божик Андрій Дмитрович Магдюк Єлизавета Дмитрівна Байкевич Андрій Русланович Децик Андрій Павлович Живчук Олександр Андрійович Зубкович Дарина Романівна Михнюк Софія Володимирівна Сегет Оксана Володимирівна Філоненко Дмитро Сергійович 2-Б клас Зушман Вікторія Олегівна Крамарчук Станіслав Юрійович Лаврентій Анна Вікторівна Лебедь Каріна Юріївна Чабан Арсен Андрійович Шарлай Анна Тарасівна 3-А клас Власюк Софія Володимирівна Коваль Вероніка Олександрівна Панасюк Дарина Богданівна Андросов Богдан Сергійович Ткачук Артем Сергійович 3-Б клас Воробій Орест Андрійович Гах Віталіна Володимирівна Грицюк Яна Андріївна Ковальчук Дмитро Сергійович Ковальчук Софія Олександрівна Кушнерук Анатолій Павлович Ющик Софія Андріївна Осьмак Ельвіра Андріївна Пилипчук Ян Васильович 4-А клас Вавер Павло Сергійович Кіщук Олександр Олександрович Нетесова Естер Павлівна Сарай Анна Сергіївна 4-Б клас Лавренюк Тарас Андрійович Клочок Анна-Марія Максимівна Перч Максим Олександрович Оліферук Денис Сергійович 5-А клас Комарницький Денис Олегович Дмитришин Даниїл Володимирович Слюсарук Софія Дмитрівна Лісковець Максим Дмитрович 5-Б клас Касьян Владислав Андрійович Ремезовський Борис Олександрович Романюк Андрій Андрійович Флісюк Ангеліна Сергіївна 6-А клас Костюк Дарина Андріївна 6-Б клас Гутовська Юлія Ярославівна Вихор Сергій Михайлович Панько Сергій Олексійович Кушнерук Ірина Павлівна 7 клас Кушнерук Наталія Павлівна Савчук Ілона Андріївна Занюк Софія Олегівна Чупахіна Вікторія Вікторівна 8-А клас Гаврилюк Софія Юріївна 8-Б клас Лукашук Максим Андрійович Гутовський Сергій Ярославович 10 клас Матвійчук Олександра Олександрівна Директор школи Т.О.Сачук



Кiлькiсть переглядiв: 53

Коментарi