Участь учнів школи в турнірах з навчальних предметів (2016-2017н.р.)
Переможець у ІІ етапі Міжнародного соціального проекту "Книга Добре" Савчук Ілона.
/Files/images/2017_rk/IMG_6687.JPG
/Files/images/vdkrit_uroki/rkqiDn1S3o0.jpg

Вітаємо наших переможців Сьомого Всеукраїнського конкурсу з англійської мови «Гринвіч» , який відбувся 24 листопада 2016 року.

Отже, за

І місце (Золотий сертифікат) отримало 12 учнів - треба було набрати - 80 балів

ІІ місце (Срібний сертифікат) отримало 5 учнів - треба було набрати 75 - 77 балів

ІІІ місце (Бронзовий сертифікат) отримав 1 учень - треба було набрати 72 - 74 балів

Учасник - отримало 12 учнів, які набрали 0 - 71 балів

/Files/images/2017_rk/vdktit_uroki/IMG_20170411_102103.jpg

/Files/images/2017_rk/vdktit_uroki/17884038_798249250344620_4455261378843219875_n.jpg

/Files/images/2017_rk/vdktit_uroki/IMG_20170411_101417.jpg

/Files/images/2017_rk/vdktit_uroki/17904007_798249090344636_3127730375217800532_n.jpg

/Files/images/2017_rk/vdktit_uroki/17903648_798248923677986_4160650889447964197_n.jpg

/Files/images/2017_rk/vdktit_uroki/17952454_798248973677981_7273300627206757640_n.jpg

Участь учнів школи в турнірах з навчальних предметів (2016-2017н.р.)

/Files/images/2017_rk/z_12_po_28_grudnya_2016_roku/Рисунок1.png

Переможці ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2013/2014 н.р.
№з/пПрізвище, імя, по батьковіКласПредметМісцеПрізвище та ініціали вчителя
1.Ланкіна Діана10фізична культура і спортІІІНоминат О.В.
2.Корнійчук Павло володимирович9інформаційні технологіїучасникРоманюк Т.І.

Переможці ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2013/2014 н.р.
№з/пПрізвище, імя, по батьковіКласПредметМісцеПрізвище та ініціали вчителя
1.Галівода Дана Петрівна9біологіяІІІПавловська Т.П.
2.Гончаренко Назар Олександрович6математикаІІІГончаренкр Т.С.
3.Корнійчук Павло володимирович9інформаційні технологіїІРоманюк Т.І.
4.Новосад Катерина Ігорівна10французька моваІІЮзефович Т.С.
5.Терещук Владислав Олександрович8біологіяІІІПавловська Т.П.
6.Шабала Юлія Анатоліївна8біологія
українська мова і література
ІІІ
ІІ
Павловська Т.П.
Царук О.Г.
7.Ярощук Аліна Миколаївна9правознавствоІІІСачук Т.О.
8.Ланкіна Діана11фізична культура і спортІНоминат О.В.
Кiлькiсть переглядiв: 47

Коментарi