ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ МІСЬКИХ ОЛІМПІАД З НАВЧАЛЬНИХ ПРЕДМЕТІВ

2019-2020 н.р.

ІІ (міський) етапу ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Гутовську Юлію (8-Б клас) – І місце ( учитель Грицюк Р.І.).

Ковальчук Софію ( 5-Б клас ) – ІІ місце ( учителі Чимеріс О.І., Шкірпан М.Г.).

Комарницького Дениса (7 клас )б – ІІІ місце (учитель Царук О.Г.)

ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії

Гутовську Юлію (8-Б клас) – ІІІ місце ( учитель Сліпчук О.А.).

ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії

Панько Сергій (8-Б клас) – ІІІ місце ( учитель Ференц Л.).


учня 10 класу, за зайняте ІІІ місце (учитель Царук О.Г.)

ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії

Сватко Владислав (10 клас) – ІІІ місце ( учитель Прядун Т.Ф.)

ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики

Комарницький Денис (7-А клас) – ІІІ місце

( учитель Музичук І.В.)

ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології

Панька Сергія (8-Б клас) – І місце

Лукашука Максима (10 клас) – ІІ місце ( учитель Павловська Т.П.)

ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики

Пашко Назара (7-А клас) – І місце ( учитель Романюк С.В.)

Андросова Богдана (5-А клас) – ІІ місце

Демчук Олену (11 клас) – ІІІ місце ( учитель Гончаренко Т.С.)

ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства

Гутовського Сергія (10 клас) – ІІІ місце (учитель Сачук Т.О.)

2018-2019 н.р.

Українська мова і література:

1. Гутовський С. (9-Б) –І місце.

2. Гутовська Ю. (7-Б)-І місце.

3. Матвійчук О. (11 )- Імісце.

4. Лаврентій А. (10)-ІІІ місце.

5. Кушнерук Н. (8)-ІІІ місце.

Переможців олімпіади підготували учителі

Грицюк Р.І., Шкірпан М.Г., Царук О.Г.

Історія:

Гутовський С. (9-Б) –І місце.

Переможця олімпіади підготував Сліпчук О.А.

Правознавство:

Гутовський С. (9-Б) –І місце.

Переможця олімпіади підготувала Сачук Т.О.

Біологія:

1. Кушнерук Н. (8)-ІІ місце.

2. Лукашук М.(9-Б)-ІІ місце.

3. Гах В.(10)-ІІІ місце.

4. Собчук Ю.(11)- ІІІ місце.

5. Матвійчук О. (11 )- ІІІ місце.

Переможців олімпіади підготувала Павловська Т.П.

Математика:

1. Романюк А.(6-Б)-І місце.

2. Руберук Р.(5-Б)-ІІІ місце.

Переможців олімпіади підготувала Романюк С.В.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ МІСЬКИХ ПРЕДМЕТНИХ ТУРНІРІВ

Турнір юних винахідників і раціоналізаторів:

Матвійчук О. (11 )- ІІ місце.

Переможця турніру підготувала Музичук І.В.

Турнір юних правознавців:

Собчук Ю.(11)- ІІ місце.

Переможця турніру підготувала Сачук Т.О.

Турнір юних інформатиків:

Команда школи посіла ІІІ місце.

Переможців підготувала Романюк Т.І.

Турнір юних економістів:

Команда школи посіла ІІІ місце. Матвійчук О.(11 клас) посіла особисте ІІІ місце в обласному етапі.

Переможців підготував Сушик О.П.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ МІСЬКИХ КОНКУРСІВ

Мовно-літературний конкурс імені Т.Г.Шевченка:

1. Гутовський С. (9-Б) –І місце.

2. Гутовська Ю. (7-Б)-І місце.

3. Матвійчук О. (11 )- Імісце.

Переможців конкурсу підготували учителі Грицюк Р.І., Шкірпан М.Г., Царук О.Г.

Конкурс імені П.Яцика:

1. Гутовський С. (9-Б) –ІІ місце.

2. Гутовська Ю. (7-Б)-ІІ місце.

3. Матвійчук О. (11 )- ІІІ місце.

4. Лаврентій А. (10)-ІІІ місце.

Переможців конкурсу підготували учителі Грицюк Р.І., Шкірпан М.Г., Царук О.Г.

Міський конкурс малюнків «Безпека життєдіяльності»:

Лебедь Каріна (3-Б)-ІІІ місце.

Переможця конкурсу підготувала Римарчук В.А.

Міські олімпіади

/Files/images/2019_dokumenti/Screenshot_8.png

Кiлькiсть переглядiв: 545

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.